produkty, recenzje, specjaliści w swojej branży

Filtry i folie prywatyzujące 3M

Szybkie tempo życia? Rysy na ekranie? Potrzebujesz folii ochronnej! Jeśli używasz przenośnych urządzeń elekronicznych podczas podróży, wiesz jak łatwo jest przeczytać poufne wiadomości patrząc komuś przez ramię.

Dlatego właśnie 3M™, wiodący dostawca filtrów prywatyzujacych, stworzył proste rozwiązanie, które jednocześnie zabezpiecza powierzchnię oraz chroni informacje przed wzrokiem ciekawskich.
MacBook_Pro_PRIV_Blk _Fltr

 

Filtry prywatyzujące 3M™ do laptopów Apple
Filtry prywatyzujące 3M™, dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, z łatwością można je zamontować na każdym laptopie oraz monitorze LCD.

Czarne filtry prywatyzujące są dopasowane do laptopów Apple® z wyświetlaczem Retina. Dzięki unikalnej technologii mikrożaluzji 3M™ wykorzystywanej w tych fitrach, możesz ochronić poufne informacje przed nieautoryzowanym dostępem. Filtr zapewnia widoczność ekranu tylko osobom znajdującym się bezpośrednio przed nim, uniemożliwia oglądanie jego zawartości z boku. Niewidoczność ekranu jest gwarantowana w zakresie 60 stopni po obu jego stronach. System mocowania filtra oparty jest na przezroczystym optycznie kleju wyselekcjonowanym specjalnie do monitorów. Badania wykazały, że ten filtr można zakładać i zdejmować setki razy. Redukuje on odblaski i odbicia światła. Jest lekki i cienki, posiada bezramową konstrukcję. Chroni wyświetlacz przed brudem i zarysowaniami. Można go łatwo czyścić miękką szmatką i wodą. Zawiera wygodną w użyciu kopertę do przechowywania. Jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w obszarach o dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, samoloty, pociągi, kawiarnie i inne miejsca publiczne.

http://ispot.pl/mac-akcesoria-ochronne-filtry-i-nakladki

Priv_Apple_5S_Group_4-way

Folia prywatyzująca 3M™ do smartfonów iPhone
Folie Prywatyzujące 3M™ do Apple® iPhone®5 wykorzystują technologię mikrożaluzji. Dzięki folii możesz chronić poufne dane i korzystać ze swojego smartfona w miejscach publicznych. Informacje są wyraźnie widoczne tylko dla Ciebie, inni widzą ciemny ekran. Folie prywatyzujące 3M™ zmniejszają dyskomfort spowodowany odlaskami światła i są łatwe do usunięcia.

Korzyści:
• Dzięki technologii mikrożaluzji wykorzystywanej przez 3M™ do prywatyzacji chronisz prywatność, kiedy tego potrzebujesz. Gdy chcesz podzielić się informacjami z innymi, wystarczy, że zmienisz pozycję ekranu.
• Folia nie pozostawia resztek kleju podczas usuwania.
• Matowa powierzchnia zapewnia wyraźny obraz i kompatybilność z systemem dotykowym.

http://ispot.pl/folie/3m-folia-prywatyzujaca-pionowo-do-iphone-5-5s-5c,id-70452

Apple_iPhone 5_NVB

Folie ochronne 3M™ do smartfonów iPhone
Folia ochronna 3M™ chroni ekran iPhone’a przed zarysowaniami i sprawia, że telefon zawsze wygląda jak nowy. Zmniejsza odblaski światła i zapewnia doskonałą czytelność obrazu nawet przy bardzo jasnym świetle. Specjalna warstwa Back Skin zabezpiecza obudowę. Dzięki niej smartfon nie wyślizguje się z rąk i jest odporny na ślady odcisków palców.

http://ispot.pl/iphone-akcesoria-ochronne-folie

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *