produkty, recenzje, specjaliści w swojej branży

Filtry i folie prywatyzujące 3M

Szybkie tempo życia? Rysy na ekranie? Potrzebujesz folii ochronnej! Jeśli używasz przenośnych urządzeń elekronicznych podczas podróży, wiesz jak łatwo jest przeczytać poufne wiadomości patrząc komuś przez ramię.

Dlatego właśnie 3M™, wiodący dostawca filtrów prywatyzujacych, stworzył proste rozwiązanie, które jednocześnie zabezpiecza powierzchnię oraz chroni informacje przed wzrokiem ciekawskich.
MacBook_Pro_PRIV_Blk _Fltr
Czytaj więcej…

Parallels Desktop 10 dla Mac

Parallels Desktop 10 dla komputerów Mac to najnowsza wersja najprostszego w obsłudze, najszybszego i najbardziej wydajnego na całym świecie rozwiązania pozwalającego na bezproblemowe korzystanie z aplikacji Windows na komputerze Mac bez konieczności ponownego uruchamiania sprzętu.

Untitled
Parallels Desktop 10 dla komputerów Mac zapewnia bezproblemową integrację systemów Windows i Mac OS X na jednym komputerze.

Czytaj więcej…

Back To School w iSpot!

Studiujesz? A może jesteś wykładowcą na jednej z uczelni?

Rok akademicki jeszcze się nie zaczął, a Ty na pewno jesteś w trakcie kompletowania szkolnej wyprawki, a i każdy profesor ze sprzętem Apple będzie budził podziw wśród studentów!

Z okazji powrotu do szkoły iSpot przygotował specjalną ofertę.

Czytaj więcej…

Bose QuietComfort® 15 Słuchawki z wyższej półki

Bose QuietComfort® 15 – słuchawki z wyższej półki

 

bosequietcomfort15headphones-1

 

Bose kojarzy się raczej z lepszymi jakościowo produktami. Dzisiaj opiszę słuchawki tejże firmy – model QuietComfort 15 (w skrócie QC15). Jest to produkt zdecydowanie z wyższej półki, o czym świadczy chociażby cena (1299zł), która w tym przypadku jest zdecydowanie uzasadniona. Dlaczego

Czytaj więcej…