produkty, recenzje, specjaliści w swojej branży

AirCoat- Świetny zamiennik kosztownego Smart Case’a

AirCoat – zamiennik kosztownego Smart Case’a

air

 

Witajcie, dziś przedstawię Wam jedno z naszych ulubionych etui do iPadów. Mowa tutaj o AirCoatach – są to bardzo fajne etui, w bardzo przystępnych cenach.Wielu z nas, kupując swojego upragnionego iPada, nie myśli na początku o ochronie, tylko chce jak najszybciej go rozpakować i zacząć używać.

Czytaj więcej…

LaCie Sphere, mistrzowski design i funkcjonalność

Klasyczny w formie. Nowoczesny w funkcji.

Rzadko jest okazja do posiadania prawdziwie funkcjonalnego dzieła sztuki. Przedstawiamy LaCie Sphere designed by Christofle. Produkowny i posrebrzany we Francji, z wbudowaną technologią LaCie, dodaje prestiżu każdej firmie i domowi …

Czytaj więcej…

Dźwięk z napędem turbinowym

Harman Kardon NOVA

Trudno o gustowniejsze towarzystwo dla choćby najnowocześniejszego laptopa czy notebooka. Bezprzewodowy system głośnikowy 2.0 NOVA jest wizytówką wzornictwa Harmana – wyrafinowanego, dopracowanego w najmniejszym szczególe, ale i z kropelką szaleństwa.

Pod przejrzystą kopułą, która stała się ostatnio wyróżnikiem niektórych, co bardziej luksusowych gadżetów Harmana, rzeczywiście znajdziemy konstrukcję do złudzenia przypominającą turbinę. To część otoczenia, w którym dwie pary przetworników – woofery o średnicy 63 mm i 35- milimetrowe tweetery, wspomagane pasywnymi radiatorami i funkcją Bass Boost, pracują na podane w charakterystyce 80 wat mocy. Mocy, dodajmy, dzielonej sprawiedliwie między świeżą i porażająco czystą górę pasma oraz niesamowite basy. Ponadto Nova otrzymała harmanowski, autorski system cyfrowej obróbki sygnału (DSP), opracowany specjalnie dla przetworników zamontowanych w tym modelu. Ma on swój udział w tym, że budowana przez system scena muzyczna dysponuje zdumiewającą głębią, a bogactwo wrażeń z odsłuchu wbija w fotel. Nie do przecenienia jest kompatybilność urządzenia z bodaj każdym źródłem sygnału dźwiękowego. Przez analogową wtyczkę mini jack 3.5 mm łączy się ono z komputerem, smartfonem, tabletem lub sprzętem stereo; przewód optyczny pozwala na pobieranie sygnału z telewizora, Apple TV lub Roku Box; natomiast wbudowany Bluetooth z NFC daje możliwość bezprzewodowego parowania systemu ze smartfonem, komputerem i tabletem. A już poza wszystkim NOVA jest… zachwycająca. Nawet w roli ozdoby stolika.

HK NOVA – Cena: 1299 zł


Dane techniczne:

  • Zasilanie: prąd stały 19V, 3A
  • Zużycie prądu: 57W maximum, <0.5W eco-standby
  • Przetworniki: niskotonowy 63mm, tweeter 35mm
  • Moc wzmacniacza: 2x20W
  • Pasmo: 70Hz – 20KHz
  • Sygnał-szum ratio: 85dB

SMS Audio by 50Cent – Legendarny raper, producent prezentuje kolekcję słuchawek.

Marka SMS Audio, oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki.

SMS Audio łączy w sobie technologię, funkcjonalność oraz styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu oraz szyk każdego produktu. Marka SMS Audio została stworzona przez cenionego rapowego potentata, filantropa i artystę – Curtisa „50 Centa” Jacksona. Brand światowej klasy słuchawek i akcesoriów dąży do tego, by ludzie doświadczali muzyki w taki sposób, w jaki zostało to zamierzone. Wykorzystując aktualny stan rozwoju technologii, najlepsze materiały oraz modny design, produkty marki SMS Audio, z których 50 Cent z dumą korzysta, dostarczają w stylowym opakowaniu fonię studyjnej jakości.

Czytaj więcej…

Belkim WeMo Switch – nowoczesne zarządzanie energią w domu.

Belkin – wiodąca firma produkująca różnej maści akcesoria do urządzeń Applowskich, poza klasycznymi produktami typu kable, ładowarki i stacje dokujące, sukcesywnie rozwija dział inteligentnych gadżetów do domu.

874cc55bed8b85ff3b340a338822b1fc_1383652252

Jednym z takich gadżetów jest urządzenie Belkin WeMo Switch. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła wtyczka do gniazda, jednakże niech Was nie zmyli jej niepozorny wygląd. Czym tak na prawdę ona jest? Czytaj więcej…