produkty, recenzje, specjaliści w swojej branży

Filtry i folie prywatyzujące 3M

Szybkie tempo życia? Rysy na ekranie? Potrzebujesz folii ochronnej! Jeśli używasz przenośnych urządzeń elekronicznych podczas podróży, wiesz jak łatwo jest przeczytać poufne wiadomości patrząc komuś przez ramię.

Dlatego właśnie 3M™, wiodący dostawca filtrów prywatyzujacych, stworzył proste rozwiązanie, które jednocześnie zabezpiecza powierzchnię oraz chroni informacje przed wzrokiem ciekawskich.
MacBook_Pro_PRIV_Blk _Fltr
Czytaj więcej…

AirCoat- Świetny zamiennik kosztownego Smart Case’a

AirCoat – zamiennik kosztownego Smart Case’a

air

 

Witajcie, dziś przedstawię Wam jedno z naszych ulubionych etui do iPadów. Mowa tutaj o AirCoatach – są to bardzo fajne etui, w bardzo przystępnych cenach.Wielu z nas, kupując swojego upragnionego iPada, nie myśli na początku o ochronie, tylko chce jak najszybciej go rozpakować i zacząć używać.

Czytaj więcej…

SMS Audio by 50Cent – Legendarny raper, producent prezentuje kolekcję słuchawek.

Marka SMS Audio, oferująca profesjonalne słuchawki i akcesoria, została stworzona po to, by udoskonalać sposób doświadczania muzyki.

SMS Audio łączy w sobie technologię, funkcjonalność oraz styl, oferując najwyższą jakość dźwięku, komfort w użytkowaniu oraz szyk każdego produktu. Marka SMS Audio została stworzona przez cenionego rapowego potentata, filantropa i artystę – Curtisa „50 Centa” Jacksona. Brand światowej klasy słuchawek i akcesoriów dąży do tego, by ludzie doświadczali muzyki w taki sposób, w jaki zostało to zamierzone. Wykorzystując aktualny stan rozwoju technologii, najlepsze materiały oraz modny design, produkty marki SMS Audio, z których 50 Cent z dumą korzysta, dostarczają w stylowym opakowaniu fonię studyjnej jakości.

Czytaj więcej…

Belkim WeMo Switch – nowoczesne zarządzanie energią w domu.

Belkin – wiodąca firma produkująca różnej maści akcesoria do urządzeń Applowskich, poza klasycznymi produktami typu kable, ładowarki i stacje dokujące, sukcesywnie rozwija dział inteligentnych gadżetów do domu.

874cc55bed8b85ff3b340a338822b1fc_1383652252

Jednym z takich gadżetów jest urządzenie Belkin WeMo Switch. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła wtyczka do gniazda, jednakże niech Was nie zmyli jej niepozorny wygląd. Czym tak na prawdę ona jest? Czytaj więcej…

Zestaw 4 obiektywów do iPhone’a IDEALNY NA WAKACJE

Olloclip 4-in-1: Łatwy w użyciu i montażu olloclip 4-in-1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów fotografii. W zestawie znajdują się 4 soczewki : fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x. Całość w wygodnym, małym opakowaniu, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Zestaw nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Wystarczy nałożyć obiektyw na róg iPhone’a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. Soczewki działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo.

Ten sam aparat – ciekawsze zdjęcia

olloclip to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu w iPhone.

Obiektywy makro 10x i makro 15x

W trybie 10x fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 10 razy. Obiektyw makro 10x jest dostępny po odkręceniu soczewki szerokokątnej.

W trybie 15x fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw makro 15x jest dostępny po odkręceniu soczewki fisheye.

Obiektyw rybie oko

Obiektyw o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, dający efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu.

Obiektyw szerokokątny

Pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Materiały najwyższej jakości

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone’a. W zestawie znajdują się także zatyczki chroniące obiektywy przed zarysowaniem oraz woreczek z mikrofibry, który można również wykorzystać do przetarcia soczewek.

bejrzyj zdjęcia zrobione przy pomocy obiektywów olloclip na Instagramie – http://instagram.com/olloclip