produkty, recenzje, specjaliści w swojej branży

Parallels Desktop 10 dla Mac

Parallels Desktop 10 dla komputerów Mac to najnowsza wersja najprostszego w obsłudze, najszybszego i najbardziej wydajnego na całym świecie rozwiązania pozwalającego na bezproblemowe korzystanie z aplikacji Windows na komputerze Mac bez konieczności ponownego uruchamiania sprzętu.

Untitled
Parallels Desktop 10 dla komputerów Mac zapewnia bezproblemową integrację systemów Windows i Mac OS X na jednym komputerze.

Czytaj więcej…

Edukacja z Apple

Szkoła jaką pamiętamy z lat młodości już powoli odchodzi w niepamięć. Chociaż w klasach znajdziemy jeszcze kredę i tablice to coraz częściej możemy spotkać nowinki techniczne takie jak tablica interaktywna czy laptop. Z dnia na dzień przybywa szkół i nauczycieli, którzy chcieliby ucząc nowe pokolenia korzystać z rozwiązań informatycznych. Naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zarówno uczniów jak i nauczycieli wychodzi Apple ze swoimi produktami. W bogatym portfolio znajdziemy niemal wszystko co niezbędne do komfortowej nauki wykorzystującej nowoczesne metody nauczania, takie jak projekt czy TIK.

 

Bazując na doświadczeniach i licznych kontaktach z nauczycielami chciałbym zaprezentować wam pokrótce ciekawe narzędzie jakim jest aplikacja Nearpod.

Czytaj więcej…